CHN Dantel Dar Dokuma Aksesuarları

CHN Dantel Dar Dokuma Aksesuarları 2014 yılından buyan tecrübe ve birikimiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. İthal etmiş olduğu dantel çeşitleri ve imalatlarını üstlendiği aksesuar ürünleriyle; ürün yelpazesini genişletmiştir.

Dantel, kordon, biye, lastik, fiyonk ve fantezi şerit çeşitleriyle daima en yeniyi ve en iyisini sunmayı kendine hedef edinerek kaliteli bir hizmet politikası izlemektedir.

CHN Dantel Dar Dokuma Aksesuarları dürüstlük, doğruluk ve ticari ahlak kurallarını her zaman ön planda tutmaktadır. Bu çerçevede ticareti sadece kendi menfaatlerini gözeterek değil, karşılıklı çıkarlar doğrultusun da yapmayı ilke edinen bir firmadır. Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti sizlere verebilmek için çalışmaktadır.

CHN Dantel her zaman ihtiyaçlara cevap veren, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirmektedir. Dantel dar dokuma aksesuar sektöründeki değişen trendleri ve gelişen fonksiyonları yakından izleyen ve araştıran firmamız her sezon koleksiyonlarını zenginleştiren ve ürün yelpazesini genişletmektedir.

Rekabetin artmış olduğu global pazarda benimsemiş olduğumuz strateji,üstün kalite ve hizmet anlayışı ile daha iyi ve güçlü şekilde ilerlemek hedefimiz olmaktadır.

Ürünlerimiz

DANTEL DANTEL incele
BİYE BİYE incele
FİYONK FİYONK incele
KORDON KORDON incele
LASTİK LASTİK incele
ŞERİT ŞERİT incele